HBC Rondo Most

SK Sudoměřice

22. kolo, So 30.03 15:00

Junioři přivezli z Dobřan jen bod

TJ Snack Dobřany - HBC Hradec Králové 1988   3:2 pp     (2:0, 0:1, 0:1)   střely 34:54

branky: Rakovský M. (Fiedler), Čech (Rakovský J.)

V sobotu 24.11. v brzkých ranních hodinách vyrazila Juniorka na dlouhou cestu do Dobřan. Na cestě ale zůstali hráči, bohužel i v první třetině. Nic se nedařilo a po dvou obranných buly jsme rázem prohrávali 2:0. Hra se poté srovnala a Piráti se tlačili za gólem, ale stále stálo vše v cestě, tyčky, břevna a samozřejmě výborně chytající gólman hostí Hrubý.

Ve druhé třetině po vyhrané buly Fiedlerem, z první prostřelil vše co stálo v cestě obránce Rakovský M. a kluky to pořádně nakoplo. Ovšem naše střelka zůstala asi v Hradci, protože ač kluci makali jak chtěli, tak to tam nespadlo.

V závěru třetí třetiny, kdy jsme potřebovali alespoň vyrovnat, to zkusil od modré nastřelit Rakovský J., ovšem Hrubý opět vyrazil, jenže na dorážku Čecha už nedosáhl.

V prodloužení bohužel opět při obranné buly piráti propadli a Dobřany se mohli radovat ze dvou bodů.

Po celý zápas vyjma začátku první třetiny jsme byli jasně lepším týmem a Dobřany docela válcovali, ale když z 54 střel padnou 2 góly, tak to se vyhrát za tři body opravdu nedá.

Tuto sobotu zajíždí Juniorka ke svému poslednímu podzimnímu utkání do České Třebové na nenáviděný asfalt, ale tři body jsou již nutností. Tak držte palce.