HBC Hradec Králové 1988

Starší dorost nestačil na lídra skupiny Plzeň

Starší dorost nestačil na lídra skupiny Plzeň

Bez gólů se vyhrávat nedá

V neděli 4.3.2018 zavítali naši starší dorostenci k druhému jarnímu zápasu do Plzně. 

Věděli jsme, že to bude nesmírně těžký zápas, jelikož je Plzeň pouze s jednou prohrou lídrem skupiny. Zápas začal oboustranně opatrně, ale Plzeň si byla jistější ve své hokejbalové hale. I když měla více ze hry Plzeň, tak kluci bojovali a hrozili rychlými brejky, bohužel bez přesné koncovky. První gól jsme dostali, když náš gólman přišel o hokejku i vyrážečku. Rozhodčí nic neviděli, takže gól byl uznán. Do konce první třetiny jsme z dorážky obdrželi další a šli do šatny za stavu 2:0.

Druhá třetina byla z naší strany nejlepší, ovšem opět bez přesného zakončení, a tak byl stav po druhé třetině stejný 2:0.

Do třetí třetiny trenér pozměnil lajny a šli jsme bojovat minimálně o vyronání. Hra byla celkem vyrovnaná, svědčí o tom i počet střel 27:20. Bohužel naše mizerná koncovka nikomu nevyšla a soupeř navíc po našich individuálních chybách přidal ještě dva góly. Velmi zklamaní jsme odcházeli do šaten s prohrou 4:0, kterou jsme si bojovností určitě nezasloužili.

Teď na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na dohrání jarní základní části a udržet třetí místo v tabulce. Play-off bude úplně o něčem jiném.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

22.09.2018 13:30
HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Nejbližší narozeniny

25.09.2018 Martin Rakovský (18)

Najdete nás na Facebooku

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj RegulTech servis s.r.o. ITV International Transport MŠMT Clever People Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 11148
Posledních 30 dnů: 1153 | Posledních 7 dnů: 295 | Poslední den: 32

© 2018 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne