HBC Hradec Králové 1988

Mladší žáci vybojovali vítězství

Mladší žáci vybojovali vítězství

Na hodnocení průběhu nedělního turnaje mladších žáků, který se odehrál v Hradci Králové, jsme se zeptali vedoucího družstva Jakuba Ježka: "V prvním utkání hráči obou mužstev bojovali s kluzkou herní plochou. Já osobně jsem bojoval s jmény svěřenců a sestavením pětic. První utkání jsme tedy prohráli 0:1, ale posloužilo k nám k poznání hráčů a jejich schopností. Do druhého utkání jsme už nastoupili organizovaně a měl jsem představu o fungování jednotlivých hráčů. V tomto utkání jsme remizovali 3:3 s týmem Jihlavy, ale výkon byl mnohem lepší než první utkání. V posledním utkání nás čekal soupeř z Letohradu, který  měl v týmu silné individuality. Věděli jsme, že nás výhra posune do boje o 1.místo v turnaji. Po boji a dobrém výkonu jsme vydřeli výhru 3:2 a mohli jsme se tedy těšit na "finálové" utkání proti Jihlavě. Na finále jsme použili postřehy nasbíráné v předchozích duelech a ještě trošku upravili sestavu. V tomto finálovém utkání jsme měli spoustu šancí na rozhodnutí v základní hrací době. Nicméně nepodařilo se nám překonat dobře chytajícího brankaře Jihlavy, ale ani náš brankář nezůstal pozadu a předvedl pár velmi težkých zákroků. Utkání dospělo do nájezdové loterie, kde jsme byli šikovnějším týmem a zvítězili. 

Tomuto vítěztví nepřikládám žádnou velkou váhu. Jsme přesvědčený o tom, že hráči v této kategori mají hlavně hrát a hokejbalem  se bavit. Věřím, že se nám povedlo aby se ten den pro kluky stal zábavou. Musím smeknout před kluky, kteří byli věkem přípravky. Nic nevypustili a snažili se na 100% , zlepšení bylo vidět každým střídáním. Starší kluci tým táhli jak v útoku tak v obraně a patřím jim velké díky. Celkově jsem byl s turnajem velmi spokojen a budeme se těšit na další turnaj, kde opět vezmeme minimálně 5 kluků z přípravky."

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

25.07.2018 Daniel Černý (19)

Najdete nás na Facebooku

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj RegulTech servis s.r.o. ITV International Transport MŠMT Clever People Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 9564
Posledních 30 dnů: 397 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 10

© 2018 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne