HBC Hradec Králové 1988

Podzimní klikatá jízda juniorů

Podzimní klikatá jízda juniorů

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Hradec Králové 1988 4:6 (1:3,1:0,2:3) Střely: 13:29 Branky: Bláha T. (Fiedler,Rakovský M.), Rakovský J. (Čech,Bláha T.), Čech (Rakovský J.), Fiedler (Dlouhý), Bláha T. (Rakovský J.), Čech (Rakovský J., Fiedler)

Na poslední zápas podzimní části Junioři zajížděli 1.12. do zasněžené České Třebové. Po uklizení sněhu z asfaltového hřiště naběhli do zápasu a brzy vedli 3:0, ovšem ještě před koncem třetiny snížila Třebová gólem z přesilovky. Druhá třetina se Pirátům vůbec nepovedla, soupeři dokonce snížili na 3:2 a kluci přestali úplně hrát. Do třetí třetiny ovšem vlétli o něco lépe a pohlídali si vedení, protože věděli, že tyto 3 body jsou velmi důležité.

Junioři tak přezimují na 8.místě s 18 body. Není to nic moc, ale snad se jim v jarní části bude dařit lépe než na podzim. Nestabilní výkony, špatná tréninková docházka, věkově nejstarší tahouni bohužel stále hledají formu a o zranění také nebyla nouze a spoustu dalších aspektů.

Nejlepším útočníkem Juniorů za podzim je tak teprve 15letý Jakub Rakovský 18KB (9+9).

Nejlepším obráncem podzimu Martin Rakovský 8 (3+5).

Nyní čeká hráče zimní příprava a brzký návrat na hřiště, již 24.2.2019 odehrají na domácím hřišti svůj první jarní zápas.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Crossdock
Fisher hockey
Radio Kiss
Hejduksport
Sabe
Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj RegulTech servis s.r.o. ITV International Transport MŠMT Clever People Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 19143
Posledních 30 dnů: 420 | Posledních 7 dnů: 70 | Poslední den: 7

© 2019 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne