HBC Hradec Králové 1988

Rekonstrukce hokejbalového hřiště

Rekonstrukce hokejbalového hřiště

Pravidelní návštěvník areálu hokejbalového hřiště v Hradci Králové si jistě nemohl nevšimnout změn, kterými naše "aréna" během léta prošla. Nic z toho by ovšem nebylo možné bez vydatné podpory města a partnerů našeho klubu.

Hokejbalové hřiště v Hradci králové prošlo během letní přestávky ještě větší renovací, než by se na první pohled mohlo zdát. Pojďme se tak během zimní přestávky ohlédnout za tím, jak celá akce proběhla.

Na úvod bylo potřeba demontovat staré mantinely a to včetně kovových konstrukcí a jejich ukotvení, které bylo zabetonováno v původním asfaltovém povrchu. Práce to byla náročná a protože se úzkého "koryta" stavební technika mnohdy nedostala, tak bylo potřeba vyházet přebytečnou zeminu ručně. Na hřišti to chvílemi vypadalo jako na mraveništi a lopaty byly během horkých dní v akci od rána do večera. Prací se účastnili v drtivé většině členové našeho klubu a nebylo podstatné jestli jde o hráče, hráčky či členy realizačních týmů.

Profesionální firma pak zajistila instalaci nových konstrukcí a hlavně fungl nových mantinelů včetně moderního plexi, které je mimo střídaček po celém obvodu hřiště a hra je díky němu rychlejší a plynulejší. Došlo také k nucenému přesunu trestné lavice a boxu trestoměřičů mezi tribuny pro diváky, aby umístění trestné lavice odpovídalo pravidlům ČMSHb. Došlo také k vybudování zbrusu nových ochranných sítí za oběma brankami. Nosná konstrukce stejně jako samotné sítě je nyní lehčí a bude tak lépe odolávat povětrnostním vlivům než předchozí konstukce, kterou bylo nutné po řádění větru mnohokrát opravovat.

Nic z toho by však nebylo možné, kdyby  významnou měrou nepomohlo město Hradec Králové a partneři našeho klubu.

Velký dík klubu HBC Hradec Králové 1988 za pomoc s realizací rekonstrukce hokejbalového hřiště patří všem, kteří se na celé akci jakýmkoli způsobem podíleli.

Speciální poděkování pak zaslouží:

město Hradec Králové

Královéhradecký kraj

České unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

ITV International Transport

RegulTech servis

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Crossdock
Fisher hockey
Radio Kiss
Hejduksport
Sabe
Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj RegulTech servis s.r.o. ITV International Transport MŠMT Clever People Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 19143
Posledních 30 dnů: 420 | Posledních 7 dnů: 70 | Poslední den: 7

© 2019 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne