HBC Hradec Králové 1988

Příští zápas

Piráti míří na Pilsen Challenge 2020

Piráti míří na Pilsen Challenge 2020

Hokejbalisté našeho A-týmu se od pátku do neděle zúčastní mezinárodně obsazeného turnaji v Plzni. Akce nese název Pilsen Challenge a během tří dnů se v rámci programu utká šestice týmů z České republiky, Slovenska a Švýcarska systémem každý s každým, aby si to následně během nedělního odpoledne rozdala o příčky nejvyšší. Zde vám přinášíme stručné vizitky našich soupeřů a program turnaje.

HBC Plzeň – Domácí tým není třeba nijak dlouze představovat. Byl to právě on, kdo nám v loňském ply-off vystavil stopku ve čtvrtfinále, které rozhodoval až rozhodující pátý duel. Plzeň je po podzimní části na druhé příčce extraligové tabulky a v jejich řadách působí hned několik hráčů širšího kádru reprezentace ČR.

HBK Hokejmarket Skalica – Úřadující mistr slovenské ligy a vítěz česko-slovenského superpoháru i letos prokazuje velkou kvalitu, když mu po podzimní části slovenské extraligy patří první místo. V týmu najdete hned několik mistrů světa z posledního šampionátu v Košicích.
Největší hvězdou týmu je bezesporu čtyřnásobný mistr světa Jaroslav Martinusík.

Leaders Ružinov Bratislava – Tým z hlavního města se řadí mezi nejúspěšnější hokejbalové týmy na Slovensku. Mistry Slovenska se stali hned 14x. V letošním ročníku jim zatím patří sedmá příčka, když na svém kontě mají 22bodů.

SHC Grenchen-Limpachtal – Aktuálně 5.tým nejvyšší Švýcarské ligy NLA. V jejich dresu jsme tři sezony vídali českého hráče Michala Slance. Ten však v zimní přestávce zamířil zpět do Plzně. Česká stopa se tím však nevytratila. Od nové sezóny totiž v týmu působí ještě Jaroslav Pauer a nevede si vůbec zle. V kolonce statistik totiž najdeme zápis 4+5.


Oberwil Rebells – Nejlepší švýcarský tým současnosti a největší dodavatel hráčů pro reprezentaci Helvétského kříže. V kádru Oberwilu můžeme vídat už třetím rokem českého dlouhána Tomáše Kudelu, který je jednou z opor českého reprezentačního týmu. Ze střídačky pak vede "Rebely" slovenský trenér Tibor Kapánek.

Naše hráče čeká stejně jako ostatní týmy našlapaný program, který odstartuje už v pátek odpoledne reprízou jarního čtvrtfinále proti Plzni. Los turnaje nám pak přisoudil první i poslední duel sobotního programu proti slovenským týmům proložený odpoledním zápasem proti Grenchen-Limpachtalu. Základní část turnaje pak zakončíme v neděli před polednem proti Oberwillu. Poté následují zápasy o umístění podle postavení týmů po základní části. 

 

Pátek 14.února

17:30 HBC Plzeň – HBC Hradec Králové 1988

Sobota 15.února

9:30   HBC Hradec Králové 1988 – HBK Hokejmarket Skalica

15:30 HBC Hradec Králové 1988 – Leaders Ružinov Bratislava

19:30 SHC Grenchen-Limpachtal – HBC Hradec Králové 1988

Neděle 16.února

11:40 HBC Hradec Králové 1988 – Oberwil Rebells

Kompletní rozpis Pilsen Challenge najdete ZDE

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

HBC Hradec Králové 1988
SK Hokejbal Letohrad
4:3
Podrobnosti

Střelci týmu

10 gólů

Jakub Svoboda

Nejbližší narozeniny

06.06.2020 Zdeněk Erban (33)

Počet návštěv: 29657
Posledních 30 dnů: 1106 | Posledních 7 dnů: 321 | Poslední den: 26

© 2020 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne