HBC Hradec Králové 1988

Příští zápas

TJ Snack Dobřany vs HBC Hradec Králové 1988

Datum a čas konání: 27.2.2021 13:00
Místo: Dobřany

Krejčík-Brykner v nájezdech bronzoví

Krejčík-Brykner v nájezdech bronzoví

V pátek 28.srpna se na hřišti v Heřmanově Městci uskutečnil již 17.ročník penalty hokejbalu, tedy turnaje v samostatných nájezdech, kde tým tvoří vždy jeden střelec a brankář. Letos bylo na domácím hřišti Ježků vidět hned několik hradeckých hráčů.

Soutěže se zúčastnilo hned několik "pirátských" dvojic. A-tým vyslal do boje dvojice Josef Krejčík - Petr Brykner a Josef Šimůnek - Jiří Vaněk. Kategorii juniorů pak zastupoval Matyáš Bláha s brankářem Janem Vrkoslavem.  Představil se i brankář Dvořáček, který spojil síly se svítkovským střelcem Böhmem.

Smůlu měla nejmladší dvojice, která si vylosovala "skupinu smrti", kde se utkala s celou řadů favoritů na celkové vítězství. Na postup do vyřazovacích bojů to nakonec těsně nedalo o čemž při rovnosti bodů rozhodla až minitabulka tří dvojic. Junioři předvedli skvělé bitvy a rozhodně se nemají za co stydět. Matyáš Bláha se pak s úspěšností 41.5% umístil na skvělém 5.místě mezi střelci a z hradeckých hráčů se mu tak dařilo nejvíce.

Skvěle našlápnuto k dobrému výsledku měla dvojice Šimůnek-Vaněk, která prošla svojí základní skupinou jako nůž máslem a v 7 duelech nepoznala hořkost porážky. Los play-off byl však k ním velmi krutý, když jim do osmifinále přihrál 4.tým skupiny C, což byl Ondřej Waber s Petrem Smékalem. Zápas byl duelem střelců, kteří se předháněli v množství proměněných nájezdů a protože o něco úspěšnější byla pardubicka dvojka, tak pro naše kluky turnaj skončil. Jirku Vaňka může utěšit alespoň nejvyšší úspěšnost mezi hradeckými brankáři, kteří se v celkovém pořadí seřadili na 4.-6.místě, Vrkoslav pak obsadil 20.příčku.

Osmifinále bylo konečnou i pro Tomáše Dvořáčka, který spolu s Böhmem nestačil na později stříbrné duo Bílý-Stárek.

Nejdále pak došla dvojice Krejčík-Brykner, která v silně obsazené skupině C postoupila ze třetí pozice. Stopku jim ve vyřazovacích bojích vystavila až v semifinále dvojka Turčáni-Chalupa, tedy pozdější vítězové celého klání. Duel o bronz byl pak velkým představením obou střelců a protože Josef Krejčík dokázal v tomhle souboji přestřílet nejúspěšnějšího exekutora turnaje Kišše, bralli piráti třetí místo.

Konečné umístění našich hráčů:

 3. Josef Krejčík / Petr Brykner

12. Josef Šimůnek / Jiří Vaněk

16. Radek Böhm / Tomáš Dvořáček

21. Matyáš Bláha / Jan Vrkoslav

CELKOVÉ POŘADÍ PENALTY HOKEJBALU 2020

STATISTIKY STŘELCŮ A BRANKÁŘŮ

VÝSLEDKY PLAY-OFF

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN

FOTOGALERIE (Alena Čížková)

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany
3:2 SN
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Petr Novák

Nejbližší narozeniny

07.02.2021 Daniel Kubát (19)

Počet návštěv: 35419
Posledních 30 dnů: 320 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 21

© 2021 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne