HBC Hradec Králové 1988

Příští zápas

Play-down 2022-informace

Play-down 2022-informace

Již o tomto víkendu rozehraje náš A-tým novou soutěž play-down. V minulosti měla extraliga pro týmy, kterým se nepodařilo postoupit do play-off různé varianty herních systémů. V některých sezónách byl pro tým na 9. a 10.místě konec, jindy se hrála skupina play-out. Letos je tu tento nový a divácky atraktivní formát v podstatě kopírující vyřazovací boje. S tím rozdílem, že v play-down 2022 pro vítěze série 1.kola sezóna končí úspěšnou záchranou. Poražený pokračuje...

Systém soutěže je prostý. Čtveřice týmů, kterým se nepovedlo postoupit do bojů o titul se seřadila po základní části na 9.-12.místě tabulky. Na základě umístění vznikly dvě dvojice týmů. Deváté Dobřany se utkají s posledním Kovem a náš A-tým se jako desátý tým utká s jedenáctou Plzní.

Dvojice týmů spolu sehrají sérii na 3 vítězná utkání. Lépe postavení začínají sérii doma, což platí i pro piráty, kteří přivítají Plzeň již tuto sobotu a neděli. V případě remízy následuje 10min prodloužení a pokud ani to nerozhodne, následují samostatné nájezdy kdy základní série má 5 nájezdů na každé straně. Rozhodující utkání každé série se pak v případě remízy prodlužuje vždy po 15min do rozhodnutí.

Pro vítěze série 1.kola play-down sezóna končí úspěšnou záchranou. Poraženého čeká 2.kolo play-down ve kterém se utká s poraženým z druhé dvojice týmů. Sérii opět zahajuje doma lépe postavený tým po základní části. Toto kolo je posledním, kde může vítěz uhájit extraligovou příslušnost. Na toho kdo prohraje sérii 2.kola pak čeká přímý sestup do 1.ligy.

ROZPIS 1.KOLA PLAY-DOWN:

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

HBC Hradec Králové 1988
HBC Most
1:2 PR
Podrobnosti

Střelci týmu

5 gólů

Jan Bacovský

Nejbližší narozeniny

18.10.2022 Tomáš Pazourek (25)

Počet návštěv: 49890
Posledních 30 dnů: 1009 | Posledních 7 dnů: 288 | Poslední den: 24

© 2022 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne