HBC Hradec Králové 1988

Příští zápas

Starší dorost měl opět nabitý víkend

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Hradec Králové 1988 4:7

Do České Třebové jsme odjížděli za deštivého počasí a oslabení o hlavní lídry Pepu Šimůnka a Vítka Fanderlíka, kteří dostali šanci v A-týmu a další hráče na marodce. Bylo tedy na ostatních, hlavně mladších dorostencích, jak se poperou se soupeřem bez opor. Zápas začal pro nás nešťastně velmi rychlým gólem soupeře v 8.sekundě. Po zaspaném začátku, ale rychle vyrovnal kapitán Danda Černý a další gól přidal vzápětí Tomáš Hlaváček. Hra byla vyrovnaná a my se těžce přizpůsobovali kalužím a mokrému asfaltu. Třebová vyrovnala a jelo se zase od začátku. Do konce třetiny ještě přidal branku Martin Rakovský a po první třetině byl stav 2:3. Do druhé třetiny jsme nastoupili lépe. Další gól přidal Robin Mlázovský a i když našeho golmana soupeř znovu překonal, tak jsme rychle odpověděli premiérovým gólem Michala Tvardáka. Ve třetí třetině přidal ještě gól Jakub Rakovský a i když se soupeř ještě gólem přiblížil, tak poslední slovo měl podruhé Martin Rakovský. Kluky chválíme hlavně za disciplínu a čistou hru. Popasovali se zápasem i počasím suprově.

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo H.A.K. Pardubice 0:3

Do nedělního derby jsme nastoupili opět bez jádra týmu i kapitána, kteří odjeli s A-týmem do Ústí nad Labem. Samozřejmě to není výmluva a opět dostali prostor, především mlaďáci a bylo na nich, aby to odmakali. Bohužel jsme po špatném rozebrání protihráčů obdrželi v první třetině dva zbytečné góly a už se to s námi táhlo. I když se na výsledku nezdá, tak soupeř měl jen mírnou převahu o čemž svědčí i střely na branku 29:28. Ve třetí třetině soupeř přidal třetí gól a i přes naši velkou snahu jsme míček do branky soupeře nedotlačili.