HBC Hradec Králové 1988

Příští zápas

V sobotu přijede lídr!

V sobotu přijede lídr!

Již zítra od jedenácti hodin se utkájí hradečtí Piráti s celkem, který po čtvrtečním vloženém kole kraluje tabulce CROSSDOCK Extraligy hokejbalu. SK Sudoměřice dokázali v dosavadním průběhu soutěže vybojovat 3 výhry ze 4 utkání a 9 bodů jim stačí na pozici lídra vyrovnané tabulky.

Sudoměřice jsou celkem, který hrál vloni pouze play-out, ale novou sezonu rozehrál dobře. Po čtyřech zápasech mají na kontě tři výhry a patří jim první pozice vyrovnané tabulky.

V prvním kole sice "Sudky" odjeli z Plzně s "bůrem" v kapse, ale prohra 5:0 je do dalších kol spíše nakopla. O týden později totiž žluto-zelení dokázali přetlačit na vlastním asfaltu ústeckou Elbu 3:2. Největší skalp ulovil náš sobotní soupeř v Letohradu, kde dvěma slepenými góly ve třetí třetině dokázali vylovit z promáčeného hřiště všechny tři body po výhře 2:1. Včera pak tým z východu republiky vynuloval pražské Kovo a právě vítězství 3:0 jej vyneslo do čela. Svoji pozici bude tým okolo bratrů Tóthů a Jana Kaluži bránit na našem plastu již zítra od 11:00!

Poslední vzájemný souboj na hřišti Hradce vyhrál domácí tým 5:2.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

HBC Elba Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
3:1
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Petr Novák

Nejbližší narozeniny

20.09.2021 Petr Brykner (32)

Počet návštěv: 39973
Posledních 30 dnů: 1035 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28

© 2021 HBC Hradec Králové 1988 | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbal-hk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne