Příští zápas

Starší dorost stále na vítězné vlně

Starší dorost mě opět napilno, z prodlouženého víkendu má 6 bodů a vévodí tabulce Extraligy Staršího dorostu.

HC Buldoci Stříbro - HBC Hradec Králové 1988 2:5

Ve svátek 28.9. jsme vyrazili přes celou republiku do Stříbra k dalšímu utkání extraligové skupiny. Na začátku první třetiny zůstali kluci zřejmě ještě myslí na cestě, protože již ve třetí minutě jsme prohrávali 2:0. Po velmi důrazném slovu trenéra Michala Kozy se kluci vzpamatovali a dvěma góly ještě stačili do konce první třetiny stav srovnat. Do druhé třetiny jsme vstoupili daleko lépe a třemi góly obrátili stav na naši stranu. Ve třetí třetině zůstal stav již nerozhodný a tak zápas skončil naší výhrou 5:2. Ač se to na výsledku nezdá, tak utkání mělo náboj a soupeř byl více než vyrovnaný, střely 21:27. Myslím, že Buldoci Stříbro ještě ukáží svou sílu.

Branky: Šimůnek 2x, Novotný V., Tvardák, Černý

HBC Hradec Králové 1988 - HbK Karviná 6:2

Tým dostal jasný pokyn a to nezaspat opět začátek zápasu a výhra za 3 body. Tým uposlechl a již v první třetině jsme se dostali do vedení 3:0. Ve druhé třetině se nám nic nedařilo a byli jsme rádi, že soupeř vstřelil pouze jeden gól. Třetí třetinu už jsme opět poznávali náš tým a vyhráli jsme ji 3:1 a tím i vyhráli zápas 3:1. Na hřišti jsme vystřídali všechny lajny, do hry se dostali i méně zkušení hráči. Koncovka by mohla být lepší, soupeře jsme přestříleli 69:23 a do branky jen 6 gólů. Příští víkend zajíždíme na půdu Ústí a Chomutova, kdy především v Ústí bude zápas náročný a my musíme být co nejlépe připraveni.

Branky: Novotný V. 2x, Rakovský J., Šimůnek, Hlaváček, Bartoš